Serene-UM® Xtra Calming Tablets - E-shop - SERA.SK


AKCIA!
Pri objednávke akvaristického tovaru v cene nad 50€ vám pribalíme univerzálne krmivo pre všetky druhy akváriových rýb - sera vipan 1000 ml v cene 15,76 € zdarma.

akcia trvá do vypredania zásob  - neplatí pre veľkoobchod

Serene-UM® Xtra Calming Tablets

EAN
Balenie
Cena s DPH Cena bez DPH
Poznámka
750826005429
60 tabliet
27,14 € 22,62 €
pre psov 20 - 60 kg
-+

Serene-UM® Xtra Calming Tablets

prirodzeným spôsobom ukľudní a destresuje vášho psa
● bezpečný a jemný prostriedok
● žiadné sedatívum
● netoxické                                                                      NOVÉ - vylepšené zloženie

Vet IQ® - Serene-UM®: vyrobené z prírodných ingrediencií, odporúčané veterinármi na ukľudnenie psov bez sedatívneho účinku v prípadoch agresivity, hyperaktivity, strachu pred ohňostrojmi, či búrkami, pri cestovaní, návšteva veterinára, po operácii, neznášaní jazdy v aute, odlúčení alebo  ak “sám doma“...*

Vet IQ® - Serene-UM® obsahuje L-Tryptophan – aminokyselinu, ktorá je obsiahnutá v potrave a je prekurzorom pre tvorbu Serotoninu. Keď zvieratá konzumujú stravu s obsahom L-Tryptophanu, hladina tejto amino-kyseliny sa v organizme zvýši, čím sa vyvolá pocit pohody a upokojenie. Tento produkt podporuje vyvolanie takého pocitu.

Vet IQ® - Serene-UM®  tiež obsahuje rad základných  vitamínov včítane vitamínov A, D, E, B3, a B6, amino-kyseliny (L-Tryptophan a Taurin) a stopové prvky ktoré spoločne podporujú zdravotný stav zvieraťa.

Zloženie: Calcium Carbonate, Magnesium Sulphate

Aditíva (mg/kg):
Emulgárory; ochucovadlá; vit. B3 81,500mg, vit. B6 30,700mg; L-Tryptophan 76,900mg, Inositol 23,000mg, Taurin 23,000mg, vit D2 150,000 iu, vit E 1,500 mg; zinok ako sulfát 209,000mg, selenit sodíka 0.500mg., ,

Analýza prvkov:
s
urové proteiny 19,90% , surový olej & tuky 3,50%, surová vláknina 0,40%, vlhkosť 5,3%, popol 50,30%.

Ingrediencie:
Mikrokryštalicá celulóza, Calcium Carbonate, vitamín B3, L-Tryptophan, agátová guma, kyselina octová, sulfát magnesia, vitamin B6, inositol, taurin, prírodné ochucovadlá, vitamín D2, vitamin E, zinok ako sulfát, selenit sodíka

Garantovaná analýza:
s
urové proteiny min. 19,3% , surové tuky min. 35,6%, surová vláknina max. 0,7%, vlhkosť max. 5,9%, popol max. 52,3%.

Spôsob podania:
Vet IQ® - Serene-UM® chutné dobre stráviteľné tabletky môžete rozdrviť na potravu alebo môžu byť podané  priamo, prípadne v nejakej maškrte. Keď očakávate nejakú udalosť, ktorá môže zviera vystresovať, je potrebné začať podávať Vet IQ® Serene - UM®  6 – 8 hodín, alebo ak chcete dosiahnúť maximálny účinok, 24 – 36 hodín pred udalosťou.

Zabezpečte dostatočné množstvo čerstvej  vody

Denné dávkovanie:  

pes do 20 kg 1 tabletka 2 x denne balenie 60 ks vydrží na 30 dní
pes 20 - 40 kg 2 tabletky 2 x denne balenie 60 ks vydrží na 15 dní
pes 40 - 60 kg 3 tabletky 2 x  denne balenie 60 ks vydrží na 10 dní

                                                Ak dáte prednosť ukľudňujúcemu prostriedku v kvapkách pozrite si X-Stress                                                                                                                             

Len pre zvieratá. Držte na chladnom suchom mieste mimo dosahu detí. Voľný výživový doplnok, určený pre dočasné podávanie zvieraťu. Pri likvidácii prostriedku sa riadte zákonom o odpadoch.

 

*Ďalšie informácie o Serene-UM® a o mnohostrannom použití prostriedku Serene-UM pozrite Doplňujúce informácie

Späť

Doplňujúce informácie

Serene®-UM Informačný sprievodca
Rady od Sara Whittaker DipCABT 
Wits End®

Pet Behaviour Practice

Špecialisti na problémy v správaní sa všetkých plemien  psov a mačiek.
Agresivita, špinenie, strach z hluku, havkanie, deštruktivita a strach zo samoty

Milý majiteľ psa či mačky,

volám sa Sara Whittaker a pracujem s psami a mačkami už vyše 20 rokov. V roku 1997 som vypracovala vlastný systém na riešenie problémov v správaní sa psov a mačiek WitsEnd® a založila tréningové centrá v Lancastri a Cambridge.

Verím že môj spôsob je progresívny a stále hľadám nové spôsoby ako pomôcť problémovým zvieratkám. V čase prípravy a vyvíjania systému mi bolo odporúčané použiť Serene-UM® ako podporný prostriedok tréningových metód na odstraňovanie problémov  v správaní sa zvierat.  

Serene-UM® odporúčam ja i moji pracovníci ročne viac ako 450-tim majiteľom problémových zvierat. Za účelom vysvetliť vám ako Serene-UM® účinkuje, a ako je tento prostriedok efektívny pri odstraňovaní veľkého množstva problémov v správaní sa psov a mačiek, spolu s Mark&Chappell sme vypracovali tuto krátku informáciu.

Obyvatelia UK pre  ďalšie informácie a rady ako používať tento prostriedok môžu volať Serene-UM® hot-line a hovoriť so Sarou alebo s niektorým z terapeutov z WitsEnd® za miestny poplatok. Uživatelia zo SR prosím obráťte sa na nás (kontakty na našej Web stránke www.sera.sk) a odpovieme Vaše otázky, prípadne sprostredkujeme Vam odpoveď priamo od M&Chappell alebo WitsEnd®

Sara Whittaker, DipCABT.

O autorke:Držiteľka diplomu  Companion Animal Behaviour Therapy (DipCABT- spoločnosť pre riešenie problémového správania zvierat)  Sara spolupracuje s autormi publikácií o správaní sa zvierat a je pravidelne mesačne hosťom vo vysielaní BBC a tiež nafilmovali konzultácie o riešení problémového správania zvietŕat na RSPCA Woodside pre TV  Channel 4 -  Pet Rescue (záchrana zvierat). Sara je lektorom na viacerých školách v UK  včítane College of Animal Welfare, Anglia Polytechnic University a Brokoby Melton College.

 

Serene®-UM Informačný sprievodca

Ohňostroje
Serene-UM® je už veľa rokov používaný na ukľudnenie naších domácich miláčikov počas sezóny ohňostrojov nakoľko veľa psov a mačiek sa veľmi boja v tomto období. Skutočne vieme prečo sa boja a ako im môžeme pomôcť....

Čo je strach?
Strach je prirodzený pud ktorý pomáha prežiť. Psi sa “učia “ báť  sa, ale pes sa to tiež veľmi rýchlo odnaučí. To sa často stane i bez toho, že by sme si toho všimli, náš pes sa z niečoho nového vyplaší, ale rýcho sa naučí to ignorovať. 

Reakcia v strachu ako triaška, počúranie sa, slintanie môže ďalej viacej vystresovať zviera s ďalšími negatívnymi reakciami keď sa nepríjemný zvuk nabudúce opakuje.

Ako to funguje
Serene-UM® je výživový prípravok obsahujúci prírodné ingrediencie ktoré v organizme produkujú zvýšenú hladinu ukľudňujúcej substancie, ktorá je už v organizme a nazýva sa “serotonin“. Serotonin sa vytvára v organizme prirodzeným spôsobom z potravy. Zložky, potrebné na vytváranie serotoninu sú obsiahnuté v Serene-UM® ktorý tak dodá do tela “surovinu“ na tvorbu zvýšeného množstva serotoninu. Je zaujímavé, že serotonin je tiež podstatný pri uvoľňovaní ďaľších substancií ktoré robia vášho psa šťastným, spokojným a poslušnejším.

Napríklad u psa, ktorý sa ťažko vychováva, zrazu pozorujeme zvýšenú koncentráciu na povely a chuť sa učiť ak použijeme Serene-UM®, jednoducho preto, že že sa cíti viac motivovaný dostať odmenu.

Všeobecné použitie
Nakoľko veľa problémov v správaní ktoré zviera niekedy veľmi rýchlo  získalo sa ťažko odstráňujú, Serene®-UM pomáha potláčať emocionálnu situáciu ktorá je pôvodcom problémového správania takže sa zviera môže ľahšie zlozvyku odnaučiť.  V mnohých prípadov už podanie Serene-UM® má za následok výrazné zmeny v správaní zvieraťa.

Serene-UM® sa ukazuje veľmi užitočný prostriedok pri týchto problémoch

prílišné štekanie

ťahanie na vodítku

cesta autom

počúravanie sa doma

naháňanie si chvosta

strach z ohňostrojov a búrok

mrzutosť

rozkúsavanie predmetov

znepokojenie z niečoho (napr. veterinár)

sedenie v noci

čúranie na mačky

nepokoj v chorobe, na ceste

odlúčenie v chorobe

agresivita

stále sa čistenie a oblizovanie

nekoncentrovanosť

zármutok

rekonvalescencia po operácii

problem s mačkami

neschopnosť sa ukľudniť

sám doma

Serene-UM® môže tiež pomôcť v čase sťahovania, cez vianoce, atď...

 

Typy od Sary Whittaker ako riešiť problémové správanie Vášho zvieratka:

Pre všetky zvieratká, hlavne pre psov

Ignorujte zlé predtuchy u zvierata a nesnžate sa ho utešovať alebo to vziať na vedomie akým koľvek spôsobom nakoľko to len posíli jeho negatívnu reakciu.

Pre tie, u ktorých je slabšia negatívna reakcia na ohňostroje

Dajte im podľa pribaleného návodu dávku Serene-UM® v období ohňostrojov .

Pre tie, čo majú veľké problémy

Začnite dávať Serene-UM® (príslušnú dennú dávku) 3 až 4 týždne pred obdobím, kedy začnú ohňostroje a počas ohňostrojov zvýšte dávkovanie ak treba.

 

Emócie u zvierat sú tak individuálne ako u ľudí!

Default text

Kategórie