SCHEGO

V roku 1947 založili Fritz Schemel a Kurt Goetz firmu SHEGO - Schemel & Goetz Elektrogerätebau v Ofenbachu pri rieke Main. Na počiatku vyrábali produkty pre akváriovú techniku a čoskoro sa stali vedúcou firmou na trhu akváriových ohrievačov a vzduchovacích čerpadiel.

V súčasnej dobe sa okrem horeuvedených produktov pre akvariastiku firma venuje výrobe špeciálných elektroprístrojov pre rôzne oblasti použitia ako je medicína, biomedicína, zariadenia pre nemocnice a zariadenia pre meranie a reguláciu v priemysle. V nedávnej minulosti pribudli zariadenia pre záhradné jazierka ako napr. osvetlenie fontán a pod.

Na základe dlhoročných skúseností a špecializáciu na vzduchovacie čerpadlá, ohrievače a reguláciu pričom firma SCHEGO dokáže vyrobiť modifikácie tychto zariadení pre veľmi špecifické účely čo je vysoko oceňované u zákazníkov. Nie je ojedinelý prípad, kedy napríklad vzduchovacie čerpadlo funguje bezchybne dlhšie ako 20 rokov pričom za toto obdobie bola robená len minimálna údržba s občasnou výmenou membrán a čistením vzduchového filtra. S tým máme osobné skúsenosti.

Kvalita a spoľahlivosť zariadení sú výsledkom používania kvalitných materiálov, dlhoročných skúseností a poctivej práce, tu plne platí spoľahlivosť a kvalita “Made in Germany“. Kvalitu oceňujú i v zahraničí kam ide asi 50% výrobených produktov.

SCHEGO www.schego.de je rodinný podnik a o dobré meno a záruku kvality výrobkov sa stará už tretia generácia.

 

                            

Zobrazenie:
Nenašli sa žiadne produkty.

Kategórie