SCHEGO

V roku 1947 založili Fritz Schemel a Kurt Goetz firmu SHEGO - Schemel & Goetz Elektrogerätebau v Ofenbachu pri rieke Main. Na počiatku vyrábali produkty pre akváriovú techniku a čoskoro sa stali vedúcou firmou na trhu akváriových ohrievačov a vzduchovacích čerpadiel.

V súčasnej dobe sa okrem horeuvedených produktov pre akvariastiku firma venuje výrobe špeciálných elektroprístrojov pre rôzne oblasti použitia ako je medicína, biomedicína, zariadenia pre nemocnice a zariadenia pre meranie a reguláciu v priemysle. V nedávnej minulosti pribudli zariadenia pre záhradné jazierka ako napr. osvetlenie fontán a pod.

Na základe dlhoročných skúseností a špecializáciu na vzduchovacie čerpadlá, ohrievače a reguláciu pričom firma SCHEGO dokáže vyrobiť modifikácie tychto zariadení pre veľmi špecifické účely čo je vysoko oceňované u zákazníkov. Nie je ojedinelý prípad, kedy napríklad vzduchovacie čerpadlo funguje bezchybne dlhšie ako 20 rokov pričom za toto obdobie bola robená len minimálna údržba s občasnou výmenou membrán a čistením vzduchového filtra. S tým máme osobné skúsenosti.

Kvalita a spoľahlivosť zariadení sú výsledkom používania kvalitných materiálov, dlhoročných skúseností a poctivej práce, tu plne platí spoľahlivosť a kvalita “Made in Germany“. Kvalitu oceňujú i v zahraničí kam ide asi 50% výrobených produktov.

SCHEGO www.schego.de je rodinný podnik a o dobré meno a záruku kvality výrobkov sa stará už tretia generácia.

 

                            

Zobrazenie:
Nenašli sa žiadne produkty.

Kategórie

  • Dnes objednáte, zajtra máte. Platí pre objednávky vytvorené do 12:00 h.
  • Vzorky produktov ZADARMO. V prípade záujmu vám pošleme vzorky na vyskúšanie.
  • Možnosť osobného odberu na našej predajni.

Naše výsledky hovoria za nás

  • + 33.800 spokojných klientov
  • + 2.000 druhov tovaru na výber
  • + 26 rokov skúsenosti v obore

Referencie spokojných klientov

Odporúčam. Tovar doručený obratom, výborná komunikácia. Objednávali sme mrazené krmivo pre morské rybičky a tovar došiel v perfektnom stave - krmivo bolo nerozmrazené a nepoškodené, akokeby sme ho práve vybrali z mrazničky. Perfektné zabalené. 
Majú čo potrebujem kedykoľvek a obratom.

- A.

Maximálna ústretovosť a ochota pomôcť a poradiť. Produkty sú kvalitné, rýchle doručenie a ceny tiež veľmi prijateľné. 100% spokojnosť. Odporúčam každému

- R.

Odporučam tento obchod. Dobra cenova ponuka, nakupoval som rastliny do 100l akvaria. Taku cenu nenajdete ani v predajni. Poradia Vam a zodpovedaju akukolvek otazku. Som spokojný.

- P.

Navštívte nás aj v našej predajni

Adresa

ZOOMIX
Bratislavská 3A
900 24 Veľký Biel

Kontakt

0905 761 446
sera@sera.sk

Otváracie hodiny

Po - Pia 09:00 - 17:00 h.
So 09:00 - 13:00 h.
Ne zatvorené

Bezplatné parkovavnie priamo pred predajňou.

predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA