Články - Aktuality - SERA.SK

Aktuality

sera crystal clear Professional už v predaji

sera crystal clear Professional už v predaji

najúčinnejšie mechanické filtračné médium -

sera crystal clear Professional inovatívne filtračné médium vyvinuté v sera. Inovatívna patentovaná 3 D štruktúra filtračných guliek veľmi rýchlo viaže najmenšie častice už od 10 µm (ako plávajúce riasy alebo kaly). sera crystal clear možno použiť vo všetkých typoch sladkovodných, morských, alebo jazierkových filtrov...

Prečo ľudia potrebujú domáce zvieratá

Prečo ľudia potrebujú domáce zvieratá

Domáce zvieratá nám prinášajú radosť, pohodu, zdravie.  To je výsledok reprezentatívneho prieskumu nemeckého inštitútu FORSA, ktorý zadala iniciativa “Zukunft Heimtier” –  (iniciativa pre budúcnosť domácich zvierat). Deväť z desiatich opýtaných ľudí je presvedčených, že najviac starší ľudia sa tešia z okrasných rýb. Prečo je to tak?
Revolúcia v boji s riasami v sladkovodnom akváriu

Revolúcia v boji s riasami v sladkovodnom akváriu

Doteraz používané chemické prostriedky  proti  riasám obsahovali ťažké kovy ako meď  čo zaťažovalo životné prostredia prakticky na neobmedzený čas a výrazne ohrožovalo zdravie vodných živočíchov. Tak isto prostriedky obsahujúce monolinuron ako alternatíva treba považovať za škodlivé akvarijnému prostrediu. Podľa nariadenia EU z roku 2000 (2000/233/EG) je zakázané používať monolinuron ako herbicid.

Kategórie