O spoločnosti

Firmu  SERA SK s.r.o.  založil ing. Ján K. Kolc (mladší) - akvaristický nadšenec ešte ako študent Ekonomickej Univerzity BA  v septembri roku 1999. SERA SK, sro je exkluzívnym dovozcom kompletného sortimentu výrobkov pre akvaristiku sladkovodnú a morskú, teraristiku a záhradné jazierka z produkcie firmy sera Werke, GmbH (DE).  SERA SK zásobuje po celom Slovensku maloobchodné predajne s chovateľskými potrebami, ďalej zásobuje akva – tera veľkochovy, záhradné centrá a firmy zaoberajúce sa zriaďovaním akvárií a záhradných jazierok. Postupne bol sortiment rozšírený o mrazené krmivá pre okrasné ryby od firmy IchthyoTropihyc (PL, DE),  špeciálene výživové doplnky pre domáce zvieratá od  Mark & Chappell (UK) a ANIBIO obchodná značka  firmy Specht Bio-Pharma (DE), v r. 2012 bol rozšírený sortiment o elektronické profesionálne zariadenia pre akvaristiku a jazierka od fy SCHEGO (DE). V roku 2015 pribudli 3D pozadia a akvarijné dekorácie (PL) a v októbri 2015 akvárijné rastliny od SonGrow (NL).V našom veľkochove je viac druhov cichlid odchovaných od rodičov dovezených priamo z Afriky z jazera Tanganyika (www.cichlidae.sk)

Svojím serióznym vystupovaním a precíznou prácou získala fa. SERA SK, sro významné zastúpenie v mnohých maloobchodných predajniach, ale aj u samých veľkochovateľov. Ak máte obchod, veľkochov rýb kontaktujte nás, alebo sa na nás opýtajte na trhu s takýmto sortimentom.

K dnešnému dňu je v našej ponuke vyše 2000 druhov tovarových položiek. dovážaný sortiment môžete vidieť v našom veľkoobchodnom sklade vo Veľkom Bieli pri Senci na hlavnej tzv. Bratislavskej ceste č 3A (pozrite mapku), tiež v našej malobchodnej predajni zriadenej pri veľkoobchodnom sklade . Takto nás uvidíte vo Veľkom Bieli z Bratislavskej cesty cez deň a večer v zime po zotmení.
Dúfame, že na našich stránkach nájdete veľa zaujímavých informácií, ktoré budú prospešné k rozvoju chovateľstva.


Tím SERA SK

SERA SK, sro
IČO: 36697605
IČ DPH: SK2022296463
Obchodný register Okresného súdu BAI. Oddiel s.r.o. vložka č. 43069/B
Registračné číslo dovozcu krmív: SK 300390
Registračné číslo MŽP pre likvidáciu obalov: PO_0004571
Bankové spojenie: Tatra banka BA, č.účtu: 2621545088/1100
IBAN: SK71 1100 0000 0026 2154 5088
Štatutár:
Ing. Ján K. Kolc  ml.

 

 

Zodpovednosť
1. Obsah online ponuky
                Autori nepreberajú zodpovednosť za aktuálnosť, správnosť, úplnosť alebo kvalitu poskytnutých informácií. Nároky na zodpovednosť voči autorom týkajúce sa materiálnych alebo nemateriálnych škôd, ktoré boli spôsobené využitím alebo nevyužitím poskytnutých informácií príp. použitím chybných a neúplných informácií, sú v zásade vylúčené, ak zo strany autorov nešlo o preukázateľné zámerné alebo hrubo nedbanlivé zavinenie. Všetky ponuky sú nezáväzné. Autori si výslovne vyhradzujú právo na zmenu, doplnenie a vymazanie častí strán alebo celej ponuky bez osobitného upozornenia alebo na dočasné alebo definitívne zastavenie zverejňovania týchto informácií.

2. Odkazy a linky
                Pri priamych alebo nepriamych odkazoch na cudzie internetové strany, za ktoré autori nezodpovedajú, by povinnosť prevzatia zodpovednosti nadobudla platnosť výhradne v prípade, že autori majú znalosť o obsahu na internete a ak nemožno od nich očakávať alebo ak na základe technických ohľadov neexistuje možnosť zabrániť využívaniu v prípade protiprávneho obsahu. Autori týmto výslovne prehlasujú, že v čase zverejnenia linky neboli na prepojených stranách viditeľné ilegálne informácie. Autori nemajú vplyv na aktuálny a budúci vzhľad, obsah alebo pôvod prepojených príp. nadväzujúcich stránok. Preto sa autori týmto výhradne dištancujú od všetkých informácií na prepojených príp. nadväzujúcich stránkach. Toto zistenie platí pre všetky linky a odkazy v rámci vlastnej internetovej prezentácie ako aj pre cudzie zápisy do hosťovských kníh, diskusných fór, zoznamov linkov, mailingových zoznamov a iných foriem databáz zriadených autormi. Za ilegálny, chybný alebo neúplný obsah a najmä za škody, ktoré vzniknú z využívania alebo nevyužívania takto prezentovaných informácií, zodpovedá výhradne poskytovateľ stránky, na ktorú bolo odkázané, a nie ten, kto cez linky len odkazuje na takto zverejnené informácie.

3. Autorské práva
               Autori sa budú vo všetkých publikáciách usilovať o zachovanie autorských práv k použitým obrázkom, grafickým dielam, zvukovým dokumentom, video záznamom a textom, o využívanie nimi vyhotovených obrázkov, grafických diel, zvukových dokumentov, video záznamov a textov alebo o využívanie nelicencovaných grafických diel, zvukových dokumentov, video záznamov a textov. Všetky ochranné a obchodné známky uvedené na internete príp. chránené tretími osobami podliehajú neobmedzene ustanoveniam platného práva na označenie autorských práv a vlastníckym právam príslušných zaregistrovaných vlastníkov. Len na základe uvedenia nie je možné dôjsť k záveru, že obchodné známky nie sú chránené právami tretích osôb!                              
Autorské právo k zverejneným a autormi vyhotoveným objektom si zachovávajú samotní autori stránky v súlade so zákonom 618/2003 Z.z. (tzv. autorský zákon). Rozmnožovanie alebo používanie týchto grafických diel, zvukových dokumentov, video záznamov a textov v iných elektronických alebo tlačených publikáciách nie je bez výslovného súhlasu autorov povolené.

4. Ochrana dát
                Ak v rámci ponuky na internete existuje možnosť zadávania osobných alebo obchodných údajov (e-mailových adries, mien, adries), sú tieto údaje zo strany užívateľa poskytované na výslovne dobrovoľnej báze. Čerpanie a platby za všetky ponúkané služby je, ak to je technicky možné a ak je možné to očakávať,  povolené aj bez poskytnutia týchto údajov príp. pri uvedení anonymizovaných údajov alebo pseudonymu. Využívanie kontaktných údajov, ako napr. adries, telefónnych a faxových čísel ako aj a-mailových adries, ktoré boli zverejnené v rámci tiráže alebo porovnateľných údajov, zo strany tretích osôb na zasielanie výslovne nevyžiadaných informácií, nie je povolené.  Autori stránky spracúvajú údaje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Právne kroky proti odosielateľovi tzv. spam mailov pri porušení tohto zákazu sú výslovne vyhradené.

5. Právoplatnosť tohto vylúčenia zodpovednosti
                Toto vylúčenie zodpovednosti je potrebné vnímať ako súčasť ponuky na internete, z ktorej bolo odkázané na túto stránku. Ak časti alebo jednotlivé formulácie tohto textu nezodpovedajú, už nezodpovedajú alebo nie úplne zodpovedajú platnému právnemu stavu, sú ostatné časti dokumentu s ohľadom na ich obsah a platnosť nedotknuté.

Kategórie

  • Dnes objednáte, zajtra máte. Platí pre objednávky vytvorené do 12:00 h.
  • Vzorky produktov ZADARMO. V prípade záujmu vám pošleme vzorky na vyskúšanie.
  • Možnosť osobného odberu na našej predajni.

Naše výsledky hovoria za nás

  • + 33.800 spokojných klientov
  • + 2.000 druhov tovaru na výber
  • + 26 rokov skúsenosti v obore

Referencie spokojných klientov

Odporúčam. Tovar doručený obratom, výborná komunikácia. Objednávali sme mrazené krmivo pre morské rybičky a tovar došiel v perfektnom stave - krmivo bolo nerozmrazené a nepoškodené, akokeby sme ho práve vybrali z mrazničky. Perfektné zabalené. 
Majú čo potrebujem kedykoľvek a obratom.

- A.

Maximálna ústretovosť a ochota pomôcť a poradiť. Produkty sú kvalitné, rýchle doručenie a ceny tiež veľmi prijateľné. 100% spokojnosť. Odporúčam každému

- R.

Odporučam tento obchod. Dobra cenova ponuka, nakupoval som rastliny do 100l akvaria. Taku cenu nenajdete ani v predajni. Poradia Vam a zodpovedaju akukolvek otazku. Som spokojný.

- P.

Navštívte nás aj v našej predajni

Adresa

ZOOMIX
Bratislavská 3A
900 24 Veľký Biel

Kontakt

0905 761 446
sera@sera.sk

Otváracie hodiny

Po - Pia 09:00 - 17:00 h.
So 09:00 - 13:00 h.
Ne zatvorené

Bezplatné parkovavnie priamo pred predajňou.

predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA