sera UVC-Xtreme 800 a 1200

EAN
Balenie
Cena s DPH Cena bez DPH
Poznámka
4001942450713
1 ks do 800 l
240,25 € 200,21 €
100 - 800 l
-+
4001942450720
1 ks do 1200 l
274,90 € 229,08 €
200 - 1200 l
-+
Akcia

sera UVC-Xtreme 800 a 1200

sera UVC-Xtreme  vonkajšie filtre pre sladkú vodu sú k dispozícii v dvoch verziách pre akvária s objemom 100 – 800 litrov  - sera UVC-Xtreme 800 a pre akvária s objemom  200 – 1200 litrov  - sera UVC-Xtreme 1200. Je to nová generácia energeticky úsporných, pričom vysoko účinných, mechanicko-biologických filtrov. Životnosť použitej UV-C lampy s amalgámom je predĺžená o cca 42% pričom jej účinnosť sa zvýšila o 52% v porovnaní s klasickými UV-C lampami. Z akvária odstráni až 92% patogénov a rias. Elektronická regulácia UV-C lampy umožňuje jej optimálne nastavenie čo znamená úsporu elektrickej energie. Čerpadlo dosahuje plný výkon pri 5W. Vďaka nepretržitému odvzdušňovaniu pretekajúcej vody sú filtre tiež veľmi tiché. Automaticky fungujúce odvzdušňovanie (pri spúšťaní filtra, po čistení..) ovládané tlačidlom nahradilo manuálne odvzdušňovanie mechanickou pumpičkou.
Ako filtračné médiá sú použité sera siporax – bilologická  (na trhu najúčinnejšie biologické filtračné médium) a sera crystal clear professional - jemná mechanická filtrácia (odfiltruje častice už od priemeru 10 mikrónov).  

                              

 

                        

 

 


UV-C lampa ničí patogény a riasy

čierna filtračná špongiová vrstva - zachytí hrubé mechanické nečistoty


sera crystal clear Pro - zachytí častice od 10 mikrónov - 80% filtračného materiálu  po prepláchnutí opäť použitelných


sera sioprax Pro 15 mm  - najúčinnejšia biologická filtrácia

 

 


Záruka 36 mesiacov

 

Dôležité upozornenie mjiteľom externých filtrov X-treme 800 & 1200
Kúpili ste si moderný výkonný
filter
 riadený mikroprocesorom. Elektronické komponenty sú umiestnené v hlave filtra, kam sa za bežnej prevádzky nemôže voda alebo vlhkosť dostať. Preto je potrebné pri čistení filtra dať pozor, aby sa do hlavy nedostala voda alebo nadmerná vlhkosť. Je totiž nebezpečie, že voda zničí elektronické komponenty čo ale nie je kryté zárukou. Hlavu filtra nesmiete umývať pod prúdom vody, len utierať navlhčenou handričkou. Tak isto, treba dať pozor pri čistení rotorovej komory čerpadla. Nádobu filtra pred spustením treba naplniť vodou len do tej výšky ako je udané v návode na používanie

Návod na používanie SK.

Prečo nie sú filtre Xtreme vhodné na slanú vodu.
 

V morských akváriách žijú kolónie mikro-červíkov typu polyhaeta, ktoré v nádržiach  vytvárajú  drobné biele trubičky v ktorých sa usadzujú a žijú.  “Likvidujú“ odpad a drobné častice.  Keďže preferujú prostredie so silným prúdením,  tieto ich  “obydlia“ ale zanášajú trubky  a nasávacie čerpadlo Xtreme filtra. Toto je  dôvod, prečo tieto filtre majú byť používané len na sladkú vodu. I keď je v tomto type filtra len jedna skrutka, ktorá by mohla korodovať v slanej vode, ale vzhľadom na nasávaciu pumpu a trubky,  sera neodporúča tento typ filtra  pre slanú vodu. Je na vlastníkovi, či použije filter i na slanú vodu, ale tu sera negarantuje  bezchybnú funkciu.

 

 

 

Späť

Kategórie

  • Dnes objednáte, zajtra máte. Platí pre objednávky vytvorené do 12:00 h.
  • Vzorky produktov ZADARMO. V prípade záujmu vám pošleme vzorky na vyskúšanie.
  • Možnosť osobného odberu na našej predajni.

Naše výsledky hovoria za nás

  • + 33.800 spokojných klientov
  • + 2.000 druhov tovaru na výber
  • + 26 rokov skúsenosti v obore

Referencie spokojných klientov

Odporúčam. Tovar doručený obratom, výborná komunikácia. Objednávali sme mrazené krmivo pre morské rybičky a tovar došiel v perfektnom stave - krmivo bolo nerozmrazené a nepoškodené, akokeby sme ho práve vybrali z mrazničky. Perfektné zabalené. 
Majú čo potrebujem kedykoľvek a obratom.

- A.

Maximálna ústretovosť a ochota pomôcť a poradiť. Produkty sú kvalitné, rýchle doručenie a ceny tiež veľmi prijateľné. 100% spokojnosť. Odporúčam každému

- R.

Odporučam tento obchod. Dobra cenova ponuka, nakupoval som rastliny do 100l akvaria. Taku cenu nenajdete ani v predajni. Poradia Vam a zodpovedaju akukolvek otazku. Som spokojný.

- P.

Navštívte nás aj v našej predajni

Adresa

ZOOMIX
Bratislavská 3A
900 24 Veľký Biel

Kontakt

0905 761 446
sera@sera.sk

Otváracie hodiny

Po - Pia 09:00 - 17:00 h.
So 09:00 - 13:00 h.
Ne zatvorené

Bezplatné parkovavnie priamo pred predajňou.

predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA