Veľkoobchod

 

Vstup veľkoobchod

 

Informácie:

Objednávka:
objednať tovar  možno  cez našu stránku, elektronickou poštou, klasickou poštou, telefonicky alebo faxom a samozrejme osobne (pri telefonických objednávkách prosíme dodržať pracovnú dobu v našom sklade. SMS. fax, E-mail objednávky 24 hodín denne 7 dní v týždni. .

Expedícia:
objednaný tovar posielame kuriérskou službou, (minimálna hodnota objednávky pre odoslanie kurierskou službou je 100€ bez DPH, v prípade podlimitnej objednávky fakturujeme náklady za balenie a dopravu).alebo rozvážame našimi autami až do vašej predajne. Podmienky sú v úvode nášho veľkoobchodného cenníku. Aby ste získali prehľad o našom sortimente, odporúčame pri prvých objednávkach tovar prevziať osobne v sklade. Pre kvalitnejšiu obsluhu a vašu spokojnosť je potrebné, aby ste vašu návštevu ohlásili najmenej jeden deň vopred.

Pracovná doba v sklade:
po. - štv. od 7:00 do 16:00.  v pia. 7:00 do 14:00. Návštevu v mimopracovnom čase prosíme dohodnúť predom.

Do databázy odberaťeľov
vás zaradíme ak nám zašlete kópiu živnostenského listu, výpis z OR, či ste plátci DPH alebo nie a tiež číslo Vášho bankového účtu.. Samozrejme budeme potrebovať tiež vašu presnú fakturačnú (ak iná, tiež dodaciu) poštovú adresu komplet s PSČ , názov predajne, otváracie hodiny, kontaktné telefonné čísla ak máte iné na predajňu a na vás ako majiteľa(ku), ak máte Web stránku a samozrejme ideálne je ak máte E-mail pre dobrú komunikáciu s vami. Ak si to budete želať, bude kontakt na vašu predajňu zobrazený na našej Web stránke v časti predajne, kde možno kúpiť produkty sera. Keď sa stanete naším odberaťeľom, budete mať tiež prístup do chránenej zóny "Veľkoobchod", kde budete mať okrem podrobných informácií o produktoch tiež k dispozícii permanentne aktualizovanú verziu veľkoobchodného cenníku a ďalšie dôležité informácie pre podporu predaja. Pokial budete súhlasiť, budeme vás informovať mailom o rôznych aktualitách.

Info:
Pravidelne uskutočňujeme akcie na rôzne produkty (krmivá, liečivá, technika...).
V prípade, že otvárate novú predajňu máme pre váš obchod nálepky na výklady a POS materiály na podporu predaja.

Tak isto vám môžeme poskytnúť materiály pre podporu predaja od naších ostatných dodávaťeľov.

Kategórie