Veľkoobchod

 

Vstup veľkoobchod

 

Informácie:

Objednávka:
objednať tovar  možno  cez našu stránku, elektronickou poštou, klasickou poštou, telefonicky alebo faxom a samozrejme osobne (pri telefonických objednávkách prosíme dodržať pracovnú dobu v našom sklade. SMS. fax, E-mail objednávky 24 hodín denne 7 dní v týždni. .

Expedícia:
objednaný tovar posielame kuriérskou službou, (minimálna hodnota objednávky pre odoslanie kurierskou službou je 100€ bez DPH, v prípade podlimitnej objednávky fakturujeme náklady za balenie a dopravu).alebo rozvážame našimi autami až do vašej predajne. Podmienky sú v úvode nášho veľkoobchodného cenníku. Aby ste získali prehľad o našom sortimente, odporúčame pri prvých objednávkach tovar prevziať osobne v sklade. Pre kvalitnejšiu obsluhu a vašu spokojnosť je potrebné, aby ste vašu návštevu ohlásili najmenej jeden deň vopred.

Pracovná doba v sklade:
po. - štv. od 7:00 do 16:00.  v pia. 7:00 do 14:00. Návštevu v mimopracovnom čase prosíme dohodnúť predom.

Do databázy odberaťeľov
vás zaradíme ak nám zašlete kópiu živnostenského listu, výpis z OR, či ste plátci DPH alebo nie a tiež číslo Vášho bankového účtu.. Samozrejme budeme potrebovať tiež vašu presnú fakturačnú (ak iná, tiež dodaciu) poštovú adresu komplet s PSČ , názov predajne, otváracie hodiny, kontaktné telefonné čísla ak máte iné na predajňu a na vás ako majiteľa(ku), ak máte Web stránku a samozrejme ideálne je ak máte E-mail pre dobrú komunikáciu s vami. Ak si to budete želať, bude kontakt na vašu predajňu zobrazený na našej Web stránke v časti predajne, kde možno kúpiť produkty sera. Keď sa stanete naším odberaťeľom, budete mať tiež prístup do chránenej zóny "Veľkoobchod", kde budete mať okrem podrobných informácií o produktoch tiež k dispozícii permanentne aktualizovanú verziu veľkoobchodného cenníku a ďalšie dôležité informácie pre podporu predaja. Pokial budete súhlasiť, budeme vás informovať mailom o rôznych aktualitách.

Info:
Pravidelne uskutočňujeme akcie na rôzne produkty (krmivá, liečivá, technika...).
V prípade, že otvárate novú predajňu máme pre váš obchod nálepky na výklady a POS materiály na podporu predaja.

Tak isto vám môžeme poskytnúť materiály pre podporu predaja od naších ostatných dodávaťeľov.

Kategórie

  • Dnes objednáte, zajtra máte. Platí pre objednávky vytvorené do 12:00 h.
  • Vzorky produktov ZADARMO. V prípade záujmu vám pošleme vzorky na vyskúšanie.
  • Možnosť osobného odberu na našej predajni.

Naše výsledky hovoria za nás

  • + 33.800 spokojných klientov
  • + 2.000 druhov tovaru na výber
  • + 26 rokov skúsenosti v obore

Referencie spokojných klientov

Odporúčam. Tovar doručený obratom, výborná komunikácia. Objednávali sme mrazené krmivo pre morské rybičky a tovar došiel v perfektnom stave - krmivo bolo nerozmrazené a nepoškodené, akokeby sme ho práve vybrali z mrazničky. Perfektné zabalené. 
Majú čo potrebujem kedykoľvek a obratom.

- A.

Maximálna ústretovosť a ochota pomôcť a poradiť. Produkty sú kvalitné, rýchle doručenie a ceny tiež veľmi prijateľné. 100% spokojnosť. Odporúčam každému

- R.

Odporučam tento obchod. Dobra cenova ponuka, nakupoval som rastliny do 100l akvaria. Taku cenu nenajdete ani v predajni. Poradia Vam a zodpovedaju akukolvek otazku. Som spokojný.

- P.

Navštívte nás aj v našej predajni

Adresa

ZOOMIX
Bratislavská 3A
900 24 Veľký Biel

Kontakt

0905 761 446
sera@sera.sk

Otváracie hodiny

Po - Pia 09:00 - 17:00 h.
So 09:00 - 13:00 h.
Ne zatvorené

Bezplatné parkovavnie priamo pred predajňou.

predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA