siporax Nitrat minus Professional

EAN
Balenie
Cena s DPH Cena bez DPH
Poznámka
4001942536448
jedno balenie
11,40 € 9,50 €
1 guľa na 15 l
-+
Novinka

siporax Nitrat minus Professional

vysoko výkonné filtračné médium pre biologické odbúranie nitrátu pri súčasnom odbúrávaní nitritu a amonia. Denitrifikacia je optimálne zvýšená  biopolymernými guľami na základe siporax prstencov. Odbúrateľný biopolymér slúží nitrát-odbourávajúcím baktériám ako zdroj uhlíku.

Biopolymérne gule maximalizujú nie len biologický výkon filtra jedinečných prstencov spekaného skla, ale súčastne zvyšujú životnosť filtru dvojakým spôsobom. Popri odbúravaní škodlivých látok, špeciálna konštrukcia gule optimalizuje tok vody a tým  zlepšuje dopravu látok do vo vnútri ležiacich prstencov siporaxu.. Tak je sera siporax Nitrat-minus Professional takmer bezúdržbovo  a predovšetkým dlhodobo použiteľné filtračné médium. Počet výmen vody možno tiež znížiť. Hlavne u väčších alebo husto osadených spoločenských akvárií či nádrží s cichlidami možno pomocou  sera siporax Nitrat-minus Professional zlepšiť parametre vody.

sera siporax Nitrat-minus Professional možno kombinovať s už jestvujúcimi výrobkami ako siporax Professional, siporax mini Professional a siporax pond Professional a zvýšiť tak zvýšeným prísunom kyslíka odbúravanie škodlivín.

Biopolymerové gule sa pôsobením baktérií časom rozpadnú a rozpustia. Možno ich jednoducho nahradiť po obnovení zdroja uhlíku.

Poznámka: V čisto rastlinných nádržiach alebo akváriách s požadovanou veľkou  spotrebou dusíka je možno do tohoto filtračného média pridať NPK - hnojivo (napr. sera flore 4 plant), ak treba....

Dávkovnie: 1 guľa na 15 litrov vody

Späť

Kategórie

  • Dnes objednáte, zajtra máte. Platí pre objednávky vytvorené do 12:00 h.
  • Vzorky produktov ZADARMO. V prípade záujmu vám pošleme vzorky na vyskúšanie.
  • Možnosť osobného odberu na našej predajni.

Naše výsledky hovoria za nás

  • + 33.800 spokojných klientov
  • + 2.000 druhov tovaru na výber
  • + 26 rokov skúsenosti v obore

Referencie spokojných klientov

Odporúčam. Tovar doručený obratom, výborná komunikácia. Objednávali sme mrazené krmivo pre morské rybičky a tovar došiel v perfektnom stave - krmivo bolo nerozmrazené a nepoškodené, akokeby sme ho práve vybrali z mrazničky. Perfektné zabalené. 
Majú čo potrebujem kedykoľvek a obratom.

- A.

Maximálna ústretovosť a ochota pomôcť a poradiť. Produkty sú kvalitné, rýchle doručenie a ceny tiež veľmi prijateľné. 100% spokojnosť. Odporúčam každému

- R.

Odporučam tento obchod. Dobra cenova ponuka, nakupoval som rastliny do 100l akvaria. Taku cenu nenajdete ani v predajni. Poradia Vam a zodpovedaju akukolvek otazku. Som spokojný.

- P.

Navštívte nás aj v našej predajni

Adresa

ZOOMIX
Bratislavská 3A
900 24 Veľký Biel

Kontakt

0905 761 446
sera@sera.sk

Otváracie hodiny

Po - Pia 09:00 - 17:00 h.
So 09:00 - 13:00 h.
Ne zatvorené

Bezplatné parkovavnie priamo pred predajňou.

predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA