X-Feeder-automatické kŕmidlo

EAN
Balenie
Cena s DPH Cena bez DPH
Poznámka
4001942534147
X-Feeder
45,50 € 37,92 €
-+
Novinka

X-Feeder-automatické kŕmidlo

Komfortné automatické kŕmidlo pre vločky i granule pre ryby  ako i reptílie.

U tohto sera X-Feeder automatického kŕmidla možno za deň nastaviť až štyri časy kŕmenia. Množstvo krmiva v jednotlivej dávke je nastaviteľné v desiatich stupňoch. Tak isto možno spustiť manuálne kŕmenie kedykoľvek.

Do zásobníka sa vmestí až 120 ml krmiva – teda je ideálne i na dlhšie obdobie. Zásobník sa po každom kŕmení uzatvorí, čím je krmivo chránené proti vlhkosti – Damp-Proof. Takto je krmivo v zásobníku chránené nie len proti vnikaniu vlhkosti ale i striekajúcej vode. Krmivo tak zostáva suché a granule ako i vločky sa nezlepujú.

Automatické kŕmidlo možno pohodlne plniť pomocou papierového lievika (v príslušenstve) Pri plnení automatické kŕmidlo netreba odmontovávať. Tak isto plniací otvor je chránený proti vlhkosti dodatočným tesnením. Vďaka sofistikovanej konštrukcii je kŕmidlo tiež veľmi tiché.

Bohaté príslušenstvo obsahuje stojanček pre montáž na kryt akvária s otvorom a  tiež pomocou držiaku so svorkou ho možno upevniť na bočné sklo akvária alebo tyč. Obsluha je jednoduchá a intuitívna pomocou štyroch tlačidiel a prehľadného displeja.

Pozrite si i jednoduchšiu verziu SX-Feeder tu

Náhradné diely
K tomu to kŕmidlu možno objednať i náhradné diely: Cena na dopyt, min. dodacia doba 4 týždne.
 
Uzáver zásobníka krmív
Upevňovacia svorka na sklo akvária
Základná doska

 

Späť

AKCIA - 30%:  sera Biotop LED Cube 130 XXL “plug & play” akváriový komplet umožní bezproblémový vstup do sladkovodnej akvaristiky. Koncept sera vyžaduje tiež minimálnu údržbu. V sade sú obsiahnuté všetky technické komponenty, čo umožní i začínajúcemu akvaristovi úspešne si zriadiť akvárium.
viac

ZDRAVÉ RYBY- akcia mínus 20% na všetky balenia prípravkov Phyto med.

Phyto med Tremazid - proti kožným a žiabrovým červom
Phyto med Protazid - proti ichthyopthius multiblills a iným jednobunečným parazitom
Phyto med Baktazid - proti vonkajším bakteriálnym infekciám  na koži a žiabrách
Cena každého balenia je znížená o 20% - akcia trvá do vypredanie zásob

 

 

 

Kategórie