Umgebungs spray

EAN
Balenie
Cena s DPH Cena bez DPH
Poznámka
4025332951260
500 ml
16,80 € 14 €
-+

Umgebungs spray

Prírodný prostriedok na vodnej báze na ochranu prostredia s okamžitým a dlhodobým účinkom dávka vystačí na cca 40 – 60 m2. Účinne likviduje:

  • blchy a larvy
  • roztoče, vošky
  • a ostatný škodlivý hmyz

Použitie:

  • v byte
  • v aute, člne, obytný príves,...
  • ležadlá zvierat

ANIBIO typ: Len asi 10% populácie bĺch a ostatných parazitov žijú na zvieraťu. Takmer 90% sa nachádza v okolí zvieraťa. Predpokladom pre účinnú likvidáciu parazitov je teda ošetrenie prostredia, v ktorom zvieratá žijú, ležia, spia atď....

Oblasti použitia: alikácia na miesta, kde zviera odpočíva, spí, klietky všetkých druhov, prípadne celý byt, koberce, deky, nábytok, sedačky, praskliny v dlážke. Pred aplikáciou na zvlášť jemné materiály odporúčame otestovať prostriedok na mieste, ktoré nie je viditeľné. Neaplikovať priamo na zviera!
ANIBIO Umgebung spray pri kontakte vniká do dýchacích ciest parazitov, ktoré vysúša a ničí ich chitinový pancier ako í krvné bielkoviny lariev.

Aplikácia: Pred použitím dobre zatrepať.  Pri silnom napadnutí parazitmi, odporúčame prvých 5 dní opakovať aplikáciu denne, potom raz týždenne.

Účinná látka: Geraniol 9 mg/liter

Zloženie: voda, nejonizovaný tensid, olej, Melaleuca alternifolia.

Umgebungsspray je prírodná alternatíva chemických repelentov

Biocidy používajte podľa informácie priloženej k produktu. Dôležité: Neaplikovať priamo na zviera! Dráždivé. Môže vyvolať alergickú reakciu pokožky alebo očí. Nepoužívať vnútorne! Po požití sa nesnažte vyvolávať zvracanie ale kontaktujte lekára a ukážte mu obal, alebo etiketu prípravku. Skladujte mimo dosah detí. Obaly sú recyklovateľné v komunálnom odpade.
BAuA Reg. No.: N-42731

Späť

Kategórie