Turtle Adult Nature

EAN
Balenie
Cena s DPH Cena bez DPH
Poznámka
4001942528993
1000 ml
260 g

Turtle Adult Nature

sera Turtle Adult Nature je udržateľné krmivo pre korytnačky bez farbív a konzervačných látok pre suchozemské korytnačky a dospelé vodné korytnačky. Pretože vodné korytnačky a hlavne korytnačky žíhané menia so zvyšujúcim sa vekom svoju stravu z mäsitej na rastlinnú, prípadne kombinujú obe, je treba ich výživu s vekom upravovať. sera Turtle Adult Nature obsahje ingrediencie, ktoré nároky dospelých korytnačiek spĺňajú. Použitá vodná šošovica jedlá (Lens culinaris – the water lentil) predstavuje zdravú prirodzenú výživu zvierať. Súčasne produkcia vodnej šošovice jedlej je v produkcii udržateľná. Obsahuje dôležitý podiel vlákniny a tiež potrebné množstvo proteinu pri ideálnom pomere vápnik/fosfor. sera Turtle Adult Nature je jediné čisto rastlinné krmivo pre suchozemské korytnačky  a pre dospelé vodné  korytnačky. Je to vhodná výživa pre zdravé zviera do vysokého veku a vyznačuje sa výborným akceptovaním, čo bolo preukázané kŕmením v zoologických záhradách. Starostlivo vybrané ingredience garantujú vysokú stráviteľnosť krmiva. Zníži sa množstvo výkalov korytnačiek, voda zostáva dlhšie čistá.

Krmivo  pre rastlinožravé korytnačky až do vysokého veku


Návod na  použitie:
kŕrmte úsporne. Podľa potrieb zvieraťa dopĺňajte čerstvým krmivom.

Zloženie:
pšeničná múka, kukuričný škrob, water lentil (12%), pšeničný lepok, pivné kvasnice, byliny, žihľava, lucerna, petržlen, spirulina, morské riasy, paprika, repkový olej, špenát, karotén, Mannan-oligosacharid, slávka zelenoústá, riasy Haematococcus, cesnak.

Analýza kvality:
N-látky 18,5%, tuky 3,8%, vláknina 10,8%, vlhkosť 6,0%, popol 5,1%, Ca 1,2%, P 0,5%.

Pridané látky v 1 kg:
vitamíny a provitamíny: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1.500 IU/kg, vit. E (D, L-α-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.


 

Späť

Akvaristi pozor – akcia
Maloobchod

pri nákupe potrieb pre akvaristiku nad 50 €, dostanete grátis Nitrit-mínus 50ml alebo

pri nákupe potrieb pre akvaristiku nad 100 € dostanete Nitrit-mínus 250ml grátis

Veľkoobchod

pri nákupe nad 200 € (bez DPH) dostanete Nitrit-mínus 50ml -1x a 250ml -1x grátis

Kategórie