soil heating set

EAN
Balenie
Cena s DPH Cena bez DPH
Poznámka
4001942312110
1 komplet
144,80 € 120,67 €
-+
4001942312127
10 kusov
8,50 € 7,08 €
náhradné prísavky
-+

soil heating set

vyhrievanie dna je prednostne určené pre akvárium s rastlinami, ale i v čisto rybnom akváriu výrazne zlepší kvalitu vody..V kombinácii s termostatom sera soil heating set zabezpečí prúdenie vody dnom akvária ako dôsledok stúpania teploty (1 – 2°C rozdiel medzi teplotou dna  a teplotou vody). Prúdiaca voda prepravuje živiny až ku koreňom rastlín. Takto sa vlastne dno stáva ďalším filltrom, a minimalizuje sa  tvorba hnilobných zón. Stabilizujú sa parametry vody a rastliny nádherne rastú. Riadiací počítač presne nastaví žiadané teploty, teplotné čidlo meria aktuálnu teplotu. Prostredie v akváriu s inštalovaným vyhrievaním dna sa výrazne priblíži ku kvalite prostredia v prírode nakoľko sa vytvoria podstatne stabilnejšie biologické pomery. Zariadenie je absolutne bezpečné vďaka technologii nízkeho napätia. Teplotu možno stabilizovať v rozmedzí od 10 do 35°C.

Zostava obsahuje:

  • 6 m vyhrievacieho kábla 50 W so silikonovou izoláciou (plus 2,2 m síeťového prívodu)
  • riadiacíí počítač s teplotnou sondou
  • 10 prísaviek pre uchytenie vyhrevania na dno akvária
  • sieťový transformátor (230 / 24 V)

Praktická inštalácia:  
Na holé dno akvária uložíme vyhrievací kábel v paralelne idúcich  sľučkách (sľučky sa nesmú krížiť alebo dotýkať sa), potom sa navrství dno (postupne vrstvy floredepot, floreground, štrk) a  možno zasadiť rastliny. Senzor teplotnej sondy ukladáme cca 2 cm od vyhrievacieho kábla do približne strednej vrstvy dna. Keď je akvárium dokončené, a naplnené vodou, nastaví sa teplota termoregulátora o 1 – 2°C vyššia ako je nastavená teplota na ohrievači, ktorý ohrievá väčšinu vody. Dnové vyhrievanie nenahrádza hlavný ohrievač vody!

Iné výrobky na vyhrievanie dna neobsahujú termoreguláciu, čiže cirkulácia vody cez dno je vlastne závislá od momentálnych teplotných podmienok.  sera soil set s mikroprocesorom riadenou termoreguláciou zabezpečí konštantné optimálne  podmienky v akváriu. Pre tých ktorí potrebujú viacej prísaviek je k dispozícii sada ďalších 10 kusov EAN 4001942312127

sera soil heating set návod na používanie (Int-CZ)
 

Náhradná príchytka vyrobená z pružného silikonu s okom pre prichytenie kábla.

Späť

Doplňujúce informácie

Náhradná príchytka vyrobená z pružného silikonu s uúchytkou na kábel.

Kategórie

  • Dnes objednáte, zajtra máte. Platí pre objednávky vytvorené do 12:00 h.
  • Vzorky produktov ZADARMO. V prípade záujmu vám pošleme vzorky na vyskúšanie.
  • Možnosť osobného odberu na našej predajni.

Naše výsledky hovoria za nás

  • + 33.800 spokojných klientov
  • + 2.000 druhov tovaru na výber
  • + 26 rokov skúsenosti v obore

Referencie spokojných klientov

Odporúčam. Tovar doručený obratom, výborná komunikácia. Objednávali sme mrazené krmivo pre morské rybičky a tovar došiel v perfektnom stave - krmivo bolo nerozmrazené a nepoškodené, akokeby sme ho práve vybrali z mrazničky. Perfektné zabalené. 
Majú čo potrebujem kedykoľvek a obratom.

- A.

Maximálna ústretovosť a ochota pomôcť a poradiť. Produkty sú kvalitné, rýchle doručenie a ceny tiež veľmi prijateľné. 100% spokojnosť. Odporúčam každému

- R.

Odporučam tento obchod. Dobra cenova ponuka, nakupoval som rastliny do 100l akvaria. Taku cenu nenajdete ani v predajni. Poradia Vam a zodpovedaju akukolvek otazku. Som spokojný.

- P.

Navštívte nás aj v našej predajni

Adresa

ZOOMIX
Bratislavská 3A
900 24 Veľký Biel

Kontakt

0905 761 446
sera@sera.sk

Otváracie hodiny

Po - Pia 09:00 - 17:00 h.
So 09:00 - 13:00 h.
Ne zatvorené

Bezplatné parkovavnie priamo pred predajňou.

predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA