BARF pur

EAN
Balenie
Cena s DPH Cena bez DPH
Poznámka
4025332774227
350 g

BARF pur

doplnok k surovej strave pre psa a mačku ako i ku konzervám alebo granulám

Skutočne prírodného pôvodu – kokos – koreniny - zelenina

Prechod z granúl na surovú stravu (čo je prirodzená potrava psov a mačiek – mäsožravce) nemusí byť vždy jednoduchý. Pri prechode na BARF spôsobe kŕmenia treba u psov i mačiek predísť vzniku žalúdočných ako i črevných problémov ako zápchy alebo hnačky.

ANIBIO BARF pur tvorí základ pre zdravé a správne kŕmenie surovým mäsom pomocou všetkých životne dôležitých vitamínov a vitálnych zložiek vysokej kvality. Vďaka vyváženej zmesi ovocia, zeleniny, korenín ako i ďalších hodnotných ingrediencií prírodného pôvodu bude strava komplexná. Organizmus dostáva s BARF- pur  dôležité zložky v ľahko stráviteľnej forme.  
Zloženie: zmes korenín (žihľava, fenikel, aníz, rasca, brezové drevo, islandský mach), výťažok z jabĺk, pivné kvasnice, karbonát kalcia, petržlen, ľanové semienka, karotén, semienka pestreca, kokosová drť (3%), múčka z jadierok hrozna, múčka z morských rias, magnézium oxid.

Analýza kvality:
N-látky 12,7%, tuky 7,3%, vláknina 12,5%, popol 12,4%, vápnik 2,í%, sodík 0,1%, horčík 0,7%, fosfor 0,3%.

Odporúčané dávkovanie:

Telesná hmotnosť do 10 kg:              denne ½ čajovej lyžičky
Telesná hmotnosť do 30 kg:              denne 1 čajová lyžička
Telesná hmotnosť nad 30 kg:           denne 2 čajové lyžičky

Pozrite si i Doplňujúce informácie

Späť

Doplňujúce informácie

Všeobecné vedecky podložené poznatky o stravovaní

Stopové prvky: ako železo, meď, zinok alebo selén sú dôležité časti enzymov a hormónov. Tieto sú nenahraditeľné “motory“ látkovej výmeny. Aby zviera dostávalo pravidelne dostatočné množstvo  týchto pre život dôležitých vitálnych látok, k tomu sú potrebné hlavne stopové prvky, ktoré sú v organickej forme viazané v amionokyselinách. Tieto sú transportované takmer bez strát z čriev do miest v organizme, kde sú treba. Na nešťastie v posledných rokoch sa množstvo stopových prvkov v bežnej potrave stále znižuje čím nie je pre organizmus zvieraťa zabezpečené ich potrebné množstvo.

Koreniny: fungujú ako prirodzený regulátor trávenia, regulujú látkovú výmenu a podporujú imunitný systém a procesy uzdravovania.

Ľanové semienka: obsahujú veľké množstvo esenciálnych mastných a aminokyselín, vylučovacích látok ako vitamín E. Toto chráni celú pokožku zvieraťa, podporuje trávenie a vylepšujejeho zásobovanie živinami.

Pivné kvasnice: obsahujú vitamín B-komplex v prirodzenej formebohatý na aminokyseliny s priaznivým biologickým, účinkom.

Výlisok z mrkvy: obsahuje vysokú podiel Beta-karoténu (provitamín A); toto je veľmi dôležité na ochranu slizníc a pokožky tak ako “vitamín plodnosti“.

Kalcium, fosfor a vitamín B3: všeobecne majú priaznivý účinok pri posilnení kostí a kĺbov ako i zvýšení ich zaťažitelnosti.

Vitamín A: je predpoklad pre schopnosť sa rozmnožovať, ochrana pokožky a slizníc aje určujúcou časťou ktorá sa podielána obranyschopnosti organizmu.

Vitamíny C a E: chránia membrány buniek pred škodlivými voľnými radikálmi; Okrem toho vitamín E je nenahraditeľný v podpore štruktúry srdečných svalov ako i svalstva v celom tele.

Vitamín B: je nenahraditeľný pri zdravej a efektívnej výmene energetických látok.

Kyselina listová:  je podstatná pri tvorbe bielych a červených krviniek. Jej nedostatok vedie k zníženiu telesnej výkonnosti a odolnosti proti infekciám.

 

 


 


 

Kategórie

  • Dnes objednáte, zajtra máte. Platí pre objednávky vytvorené do 12:00 h.
  • Vzorky produktov ZADARMO. V prípade záujmu vám pošleme vzorky na vyskúšanie.
  • Možnosť osobného odberu na našej predajni.

Naše výsledky hovoria za nás

  • + 33.800 spokojných klientov
  • + 2.000 druhov tovaru na výber
  • + 26 rokov skúsenosti v obore

Referencie spokojných klientov

Odporúčam. Tovar doručený obratom, výborná komunikácia. Objednávali sme mrazené krmivo pre morské rybičky a tovar došiel v perfektnom stave - krmivo bolo nerozmrazené a nepoškodené, akokeby sme ho práve vybrali z mrazničky. Perfektné zabalené. 
Majú čo potrebujem kedykoľvek a obratom.

- A.

Maximálna ústretovosť a ochota pomôcť a poradiť. Produkty sú kvalitné, rýchle doručenie a ceny tiež veľmi prijateľné. 100% spokojnosť. Odporúčam každému

- R.

Odporučam tento obchod. Dobra cenova ponuka, nakupoval som rastliny do 100l akvaria. Taku cenu nenajdete ani v predajni. Poradia Vam a zodpovedaju akukolvek otazku. Som spokojný.

- P.

Navštívte nás aj v našej predajni

Adresa

ZOOMIX
Bratislavská 3A
900 24 Veľký Biel

Kontakt

0905 761 446
sera@sera.sk

Otváracie hodiny

Po - Pia 09:00 - 17:00 h.
So 09:00 - 13:00 h.
Ne zatvorené

Bezplatné parkovavnie priamo pred predajňou.

predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA