BARF complex

EAN
Balenie
Cena s DPH Cena bez DPH
Poznámka
4025332774197
120 g
4025332774203
420 g

BARF complex

BARF complex-  doplnok k surovej strave pre psa a mačku

  • Obsahuje všetky potrebné vitamíny a minerály
  • Bez obilnín
  • Súbor korenín
  • Rovnako určené pre psov i mačky

Prechod z granúl na surovú stravu (čo je prirodzená potrava psov a mačiek – mäsožravce) nemusí byť vždy jednoduchý. Pri prechode na BARF spôsobe kŕmenia treba u psov i mačiek predísť vzniku žalúdočných ako i črevných problémov ako zápchy alebo hnačky.
ANIBIO BARF complex tvorí základ pre zdravé a správne kŕmenie surovým mäsom pomocou všetkých životne dôležitých vitamínov a vitálnych zložiek vysokej kvality. BARF complex pre všetkých psov a mačky spĺňa požiadavky pre správny telesný vývoj a odpovedajúci výzor, životaschopnosť, pohodu a optimálne výsledky v chove.
Určené pre psov a mačky na primiešanie do dennej dávky krmiva.

Zloženie:
Zmes korení (žihľava, fenikel, aníz, rasca, brezové drevo, islandský mach), výťažok z jabĺk, pivné kvasnice, karbonát kalcia, petržlen, ľanové semienka, karotén, morské riasy, glukonát kalcia, magnézium oxid, magnézium fumarad, chlorid kalcia.

Analýza kvality:
N-látky 16%, tuky 5,1%, vláknina 10,2%, popol 14,6%, vápnik 3,0%, sodík 0,1%, horčík 0,7%, fosfor 0,4%.

Pridané látky v 1 kg:
Vit. A 1000.000i.e, vit. B1 120 mg, vit. B2 60 mg, vit. B6 60 mg, vit B12 1.000 mgc, vit. C2 2.000 mg, vit. D3 15.000 i.e, vit. E 800 mg, biotín 500 mgc, kyselina listová 200 mg, Ca-D-Pantothenat 200 mg, Choliclorid 400 mg, zinok 2.000 mg, mangán 500 mg, meď 400 mg, selén 4 mg, Ca-D-Pantothenat 200 mg, Cholichlorid 400 mg, zinok 2.000 mg, železo 1.200 mg, mangán 500 mg, meď 400 mg, selén 4 mg.

*E672 vitamin A, E671 vtamín D3, vitamín B1 ako Thiaminmono hydrat, vitamín B2 ako Ryboflavín, Vitamín B6 ako Pyridoxin hydrochlorid, vitamín C ako L-kyselina ascobrinová, Biotín ako D-(+)-Biotin, kyselina pantothenová ako Kalcium-D-Pantothenat, E1 schelat amino kyseliny hydrát, E3 Kobalt-(II)- sulfát Heptahydrat,, E4meď – schelát amino kyseliny Hydrat, 3b8.12 Selen menthionin ako Sacharomycescerevisiae CNCM I-3399 (neakktívne selenove kvasnice) 

Odporúčané dávkovanie:

Telesná hmotnosť do 10 kg:              denne ½ čajovej lyžičky
Telesná hmotnosť do 30 kg:              denne 1 čajová lyžička
Telesná hmotnosť nad 30 kg:           denne 2 čajové lyžičky

Pozrite si i doplňujúce informácie

Späť

Doplňujúce informácie

Všeobecné vedecky podložené poznatky o stravovaní

Stopové prvky: ako železo, meď, zinok alebo selén sú dôležité časti enzymov a hormónov. Tieto sú nenahraditeľné “motory“ látkovej výmeny. Aby zviera dostávalo pravidelne dostatočné množstvo  týchto pre život dôležitých vitálnych látok, k tomu sú potrebné hlavne stopové prvky, ktoré sú v organickej forme viazané v amionokyselinách. Tieto sú transportované takmer bez strát z čriev do miest v organizme, kde sú spotrebovávané. Na nešťastie v posledných rokoch sa množstvo stopových prvkov v bežnej potrave stále znižuje čím nie je pre organizmus zvieraťa zabezpečené ich potrebné množstvo.

Koreniny: fungujú ako prirodzený regulátor trávenia, regulujú látkovú výmenu a podporujú imunitný systém a procesy uzdravovania.

Ľanové semienka: obsahujú veľké množstvo esenciálnych mastných a aminokyselín, vylučovacích látok ako vitamín E. Toto chráni celú pokožku zvieraťa, podporuje trávenie a vylepšujejeho zásobovanie živinami.

Pivné kvasnice: obsahujú vitamín B-komplex v prirodzenej forme bohatý na aminokyseliny s priaznivým biologickým, účinkom.

Výlisok z mrkvy: obsahuje vysoký podiel Beta-karoténu (provitamín A); toto je veľmi dôležité na ochranu slizníc a pokožky tak ako “vitamín plodnosti“.

Kalcium, fosfor a vitamín B3: všeobecne majú priaznivý účinok pri posilnení kostí a kĺbov ako i pri zvýšení ich zaťažitelnosti.

Vitamín A: je predpoklad pre schopnosť sa rozmnožovať, ochrana pokožky a slizníc a je určujúcou časťou ktorá sa podielá na obranyschopnosti organizmu.

Vitamíny C a E: chránia membrány buniek pred škodlivými voľnými radikálmi; Okrem toho vitamín E je nenahraditeľný v podpore štruktúry srdečných svalov ako i svalstva v celom tele.

Vitamín B: je nenahraditeľný pri zdravej a efektívnej výmene energetických látok.

Kyselina listová:  je podstatná pri tvorbe bielych a červených krviniek. Jej nedostatok vedie k zníženiu telesnej výkonnosti a odolnosti proti infekciám.

Kategórie

  • Dnes objednáte, zajtra máte. Platí pre objednávky vytvorené do 12:00 h.
  • Vzorky produktov ZADARMO. V prípade záujmu vám pošleme vzorky na vyskúšanie.
  • Možnosť osobného odberu na našej predajni.

Naše výsledky hovoria za nás

  • + 33.800 spokojných klientov
  • + 2.000 druhov tovaru na výber
  • + 26 rokov skúsenosti v obore

Referencie spokojných klientov

Odporúčam. Tovar doručený obratom, výborná komunikácia. Objednávali sme mrazené krmivo pre morské rybičky a tovar došiel v perfektnom stave - krmivo bolo nerozmrazené a nepoškodené, akokeby sme ho práve vybrali z mrazničky. Perfektné zabalené. 
Majú čo potrebujem kedykoľvek a obratom.

- A.

Maximálna ústretovosť a ochota pomôcť a poradiť. Produkty sú kvalitné, rýchle doručenie a ceny tiež veľmi prijateľné. 100% spokojnosť. Odporúčam každému

- R.

Odporučam tento obchod. Dobra cenova ponuka, nakupoval som rastliny do 100l akvaria. Taku cenu nenajdete ani v predajni. Poradia Vam a zodpovedaju akukolvek otazku. Som spokojný.

- P.

Navštívte nás aj v našej predajni

Adresa

ZOOMIX
Bratislavská 3A
900 24 Veľký Biel

Kontakt

0905 761 446
sera@sera.sk

Otváracie hodiny

Po - Pia 09:00 - 17:00 h.
So 09:00 - 13:00 h.
Ne zatvorené

Bezplatné parkovavnie priamo pred predajňou.

predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA
predajňa SERA